Yaşam Tarzı 26 HAZİRAN 2012 / 10:46

HTC One S Vodafone Red'le Türkiye'de

Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda 7.si gerçekleşen Famous Cup Yelken Yarışları, HTC'nin yeni akıllı telefonu 'ONE S'in tanıtımına sahne oldu. 

23-24 Haziran tarihlerinde gerçekleşen etkinlikte tanıtılan  1.7 GHz çift çekirdek işlemcili akıllı telefon, Vodafone Red'in abonelerine sağladığı avantajlarla satışa sunuldu. Vodafone Red tarifelerinde 24 ay kalma sözü veren abonelere, aylık 39 liradan başlayan ek ödemelerle satılıyor.

Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda gerçekleşen Famous Cup Yelken Yarışları kapsamında bir de fotoğraf yarışması düzenlendi. Yelken ekiplerinde yer alan Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Nejat İşler, Bade İşçil, Erkan Can, Esra ve Kaya Akkaya, Sarp Akkaya, Yeliz Öney, Fatih Erkoç, Ercan Mehmet Erdem, Güven Murat Akpınar, Emrah Serbes, Pascal Nouma, Fırat Çelik, Uluç Bayraktar, Berkan Sal, Berke Üzrek, Serenay Sarıkaya, Ayten Soykök, Elif Ece Uzun, Mehmet Aslantuğ, Beril Kayar, Didem Erol, Zafer Algöz, Dilara Gönder, Ozan Güvan, Rıza Kocaoğlu, Zeynep Beşerler gibi ünlü isimler, HTC One S ile çektikleri fotoğraflarla yarışmaya katıldı. Cihazla çekilen toplam 1.500 fotoğraf arasından en güzel yarışma görüntüsünü yakalayan oyuncu Özge Özpirinçci ve İzmir Yelken Akademisi Teknesi ekibi HTC One S’in sahibi oldu.

Konuyla ilgili konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Red’i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına hayata geçirdiklerini ifade etti. Öğüt, HTC One S de bu anlayışlarının son örneği olduğunu belirtirken, en önemli yenilikleri kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Vodafone Türkiye ile stratejik işbirliklerinin büyüdüğünü vurgulayan HTC Güneydoğu Avrupa Executive Direktörü Nikitas Glykas, HTC One serisinin en yeni modelini Türkiye’de Vodafone aboneleriyle buluşturmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun