Yaşam Tarzı 02 EKİM 2009 / 07:49

HP Çözümler Zirvesi gerçekleştirildi

HP Çözümler Zirvesi ile HP stratejik iş ortaklarına farklı sektörlerde müşterilerinin BT yatırımlarından maksimum geri dönüş almalarını sağlayan yazılımlarını tanıttı.

HP Çözümler Zirvesi ile HP stratejik iş ortaklarına farklı sektörlerde müşterilerinin BT yatırımlarından maksimum geri dönüş almalarını sağlayan yazılımlarını tanıttı.


HP, yazılım çözümlerindeki stratejik iş ortaklarını HP Çözümler Zirvesi'nde buluşturdu. Swissotel'de gerçekleştirilen zirvede HP ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan bağımsız yazılım geliştiriciler ve BT dünyasının üst düzey isimleri bir araya geldi. Sağlık, üretim, dağıtım ve finans gibi birçok farklı sektörde kamunun ve özel sektörün ihtiyaçlarına çözümler sunan HP stratejik iş ortakları, zirvede HP teknolojisiyle hayata geçirdikleri ürün ve hizmetleri sektörün önde gelen isimleriyle paylaştı. Örnek teşkil eden sektörel iş uygulamaları arasında; Pfizer ve Ulstein Escad Muhendislik Denizcilik A.Ş. başarı hikayeleri de yer aldı.

HP Çözümler Zirvesi'nde değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen hızlı, efektif ve maliyetleri azaltan çözümler ortaya kondu. HP'nin ev sahipliğinde farklı sektörlerde kazanılan deneyimlerin ve çeşitli başarı öykülerinin de paylaşıldığı zirve aynı zamanda HP çözüm ortaklarının bilgi alışverişi yaptığı bir platform görevini de gördü. Ana sponsorluğunu Microsoft ve Intel'in yaptığı zirveye; HP iş ortakları yöneticileri, özel ve kamu kuruluşları genel müdürleri, BT yöneticileri ve teknik yöneticilerden oluşan yaklaşık 400 üst düzey yönetici katıldı.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun