Yaşam Tarzı 13 NİSAN 2009 / 11:53

HP’den bulut bilgi işlem güvencesi

HP’nin yeni “Hizmet olarak Yazılım” (SaaS) sunumu HP Bulut Güvencesi (Cloud Assure) işletmelerin bulut tabanlı hizmetleri güvenli ve verimli bir şekilde kullanabilmelerine yardımcı oluyor.

HP’nin yeni “Hizmet olarak Yazılım” (SaaS) sunumu HP Bulut Güvencesi (Cloud Assure) işletmelerin bulut tabanlı hizmetleri güvenli ve verimli bir şekilde kullanabilmelerine yardımcı oluyor.


HP Bulut Güvencesi, HP Application Security Center, HP Performance Center ve HP Business Availability Center ürünlerini de içeren HP hizmetleri ve yazılımlarından oluşuyor ve müşterilere HP SaaS üzerinden sunuluyor. HP ayrıca müşterilerine güvenlik taramaları gerçekleştiren, performans testlerini yapan ve kullanılabilirlik izlemesi sağlayan bir uzman mühendisler ekibi de sunuyor.


HP Türkiye İş Kritik ve Yüksek Başarımlı Hesaplama Sunucuları İş Geliştirme Müdürü Emre Bilgi “Bulut bilgi işlemin işletmeler için yeni fırsatlar sunduğuna şüphe yok, ancak beraberinde yeni riskler de getiriyor. Dokuz yılı aşkın SaaS deneyimi ve güvenlik, performans ve kullanılabilirlik konusunda lider portföyüyle HP, müşterilerin bulut denkleminden riski çıkararak yararlarını elde etmelerine yardımcı olacak benzersiz bir konumda bulunuyor,” diyor.


HP ayrıca iş ortaklarının müşterilere yeni hizmetler ve daha fazla değer sunmalarına olanak tanıyan HP SaaS (Hizmet olarak Yazılım) iş ortağı programındaki güncellemeleri de duyurdu.


Şu anda kullanıma sunulmuş durumda olan HP Bulut Güvencesi (Cloud Assure) hakkında daha fazla bilgi için www.hp.com/go/cloudassure adresini ziyaret edilebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun