Yaşam Tarzı 30 NİSAN 2012 / 11:52

Hokey keyfi iPad ortamına taşınıyor

Türk şirketi Appcus tarafından geliştirilen "Tricky Puck", kullanıcılarına farklı saha seçenekleri üzerinde, rastgele beliren bonus ve tuzaklar eşliğinde arkadaşlarıyla maç yapabilecekleri bir ortam sunuyor.

Buz, çim, beton, parke, asfalt, toprak olmak üzere 6 farklı oyun sahası ve yine her saha için tasarlanmış 6 farklı diskle oynanan oyun, kullanıcılara bir oyun içinde çok farklı oyun deneyimleri sunuyor.

Oyun, kullanıcılar tarafından aktif veya pasif hale getirilebilen bonus ve tuzaklara sahip. Oyun içinde tamamen rastgele ortaya çıkan Hızlı Disk, Büyük Sopa, Yapışkan Sopa, Bariyer, Küçük Kale ve Yer Çekimi gibi bonuslar kişiye avantaj sağlarken, Deprem, Büyük Kale, Bozuk Zemin, Çift Disk gibi tuzaklar oyuncuların oyunu kazanmak için daha fazla mücadele etmelerini sağlıyor.

Tricky Puck, iTunes üzerinden indirip oynayabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun