Yaşam Tarzı 11 KASIM 2016 / 10:06

HayKonfed Eğitim ve İletişim Merkezi İstanbul Maslak’da Hizmete Açıldı.

HayKonfed Onur Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mirat Gürol  ve HayKonfed Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Çıtırık yaptıkları açıklamada "

Sivil Toplumun, basının, resmi ve özel kurumların idari mekanizmaları harekete geçiren ve kamuoyu oluşturan yönetici ve mensuplarına bilgilendirme yapılarak hayvan hakları hareketine destek vermelerini sağlama ana amacı ile kurulan HayKonfed Eğitim İletişim Merkezi açılmıştır. Açılışa katılan başta Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ve Orman Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Osman Demirel olmak üzere, tüm resmi ve özel kurum kurum yöneticileri ve temsilcilerine, mesaj gönderen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara, Türkiye'nin dört bir yanından gelen hayvan hakları savunucularına teşekkür ederiz.

1- HayKonfed Eğitim ve İletişim Merkezimize, resmi kurumlar, siyasi partiler, belediyeler, üniversiteler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları,  eğitimciler, muhtarlar, emniyet güçleri, müftülükler ve özel kurumların karar alma ve uygulama konumunda olan yetkilileri ve mensupları davet edilip, hayvanların yaşam haklarına yönelik sorunlar ve çözümlerine yönelik bilgilendirmeler yapılarak destek vermeleri sağlanacaktır.

 

2-Merkezimizde,  hayvan haklarına yönelik toplantılar, yeni kuşak yaşam hakkı savunucularının eğitimi ve kurumsal çalışmaya hazırlanması, tüm canlıların yaşam haklarına karşı şiddetin egemen olduğu bir Dünya yerine sevginin, barışın, doğaya ve yaşam haklarına saygının egemen olduğu bir Dünya'yı kuracak bilgi ve deneyimle donanmış güzel yürekli insanların yetişmesi bir diğer amacımızdır.

 

Ülkemize, halkımıza, yaşam hakkı savunucularına hayırlı olmasını dileriz." dedi.

Detaylı bilgi için http://www.haykonfed.org/2016/11/06/haykonfed-egitim-ve-iletisim-merkezi-istanbul-maslakda-hizmete-acildi/

ETİKETLER : Haykonfed
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun