Yaşam Tarzı 05 ARALIK 2011 / 15:50

Half Life 3 için geri sayım başladı mı?

Gordon Freeman üçüncü oyunla mutlaka geri dönecek ama ne zaman? İşte soru bu.Atletik vücudu, top sakalı ve şişe dibi gözlükleriyle ‘laboratuvardan yeşil sahalara’ izlenimi yaratan bilim adamımız Gordon Freeman yeni bir oyunla karşımızda olacak. Buna Valve tarafından Seattle’da düzenlenen geliştiriciler konferansına katılanlar tüm kalbiyle inanıyor.

Şu ana kadar geliştiriciler tarafından elde edilen tek kanıt aşağıda fotoğrafını gördüğünüz fotoğraf. Valve tarafındaki Half Life 3 çalışmalarından ipucu niteliği taşıyabilecek bu logo, takımda tasarımcı olarak görev yapan birinin üzerindeki T-shirt’te bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan Half Life 2 ile Blue Shift’in üzerindan geçen uzun sürenin ardından hızlı bir çıkış yakalayan serinin üçüncü oyununun CES veya E3’te tanıtılması, en azından hakkında bir duyuru yapılması bekleniyor. Tabii eğer bu logo bizi ‘ters köşe’ yapmazsa…

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun