Yaşam Tarzı 09 EYLÜL 2013 / 10:06

Günün videosu: Placebo Gezi'yi konu aldı

İngiliz alternatif müzik grubu Placebo dün yayınlanan yeni videoları Rob the Bank'le Türkiye'deki dinleyicilerine büyük bir sürpriz yaptı.Rob the Bank şarkısının bir bölümüne çekilen videonun genelinde gaz maskesi ve çarpışma temasını işleyen grup, videonun bir yerinde boynuna Türk bayrağı dolanmış, yüzüne de gaz maskesi geçirilmiş bir büste yer verdi.

Rob the Bank şarkısı 16 Eylül'de Placebo hayranlarıyla buluşacak "Loud Like Love" albümünde yer alacak. 1,5 dakikası yayınlanan söz konusu klip de albümle birlikte sunulacak "alternatif videolar" DVD paketinde yer alacak.

Placebo kısa bir süre önce İstanbul'da bir konser de vermişti ve bu konserde atılan Gezi sloganlarının grubu etkilediği görülüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun