Yaşam Tarzı 22 HAZİRAN 2009 / 07:18

Google Voice geliyor

Google'ın telefon taşıma gereğini ortadan kaldıracak yeni servisi Google Voice'u yakın zamanda kamuya sunacağı söyleniyor.

Google'ın telefon taşıma gereğini ortadan kaldıracak yeni servisi Google Voice'u yakın zamanda kamuya sunacağı söyleniyor.


Bugün Gizmodo'da verilen habere göre, Google Voice çıkışı gerçekten yaklaşıyor. Hizmetin temel amacı, SMS ve sesli mesajlarınızı e-posta olarak karşı tarafa iletmek. Uygulamada en büyük sorunun mesajların iletilmemesi olduğu söyleniyordu. Google sorunu çözmüş olacak ki, Voice servis sağlayıcısı Level 3'ten bir milyon yeni telefon numarası rezerve edilmiş. Servis şu an sadece GrandCentral kullanıcılarına sunuluyor. Google Voice web sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz. http://www.google.com/googlevoice/about.html

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun