Yaşam Tarzı 09 ŞUBAT 2012 / 12:20

God of War IV bu Cuma açıklanacak (mı?)

God of War IV bu Cuma açıklanacak (mı?)

Bir süredir God of War IV hakkında dedikodu ve söylentiler nihayet sona erecek gibi. Gerçi biz efsanenin 3. oyunla sona erdiğini sanıyorduk ama...6-10 Şubat tarihleri arasında Arizona’da düzenlenen Destination Playstation’ın son gününde, Sony'nin ünlü oyun serisi God of War'ın 4. bölümünün resmi olarak duyurulabileceği konuşuluyor.

PS Magazine, daha önce God of War IV’ün yapım aşamasında olduğunu belirtmiş, oyunun normal sürümüne ek olarak çok oyunculu bir sürümün de olabileceğinden bahsetmişti.

God of War hayranları ise bu “çok oyunculu” sürüm fikrinden pek hoşlanmışa benzemiyor. Bu yaklaşımın oyunun yapısını ve büyüsünü bozacağı konusunda oldukça ısrarcılar.

Gerçi Kratos'un God of War 3'te Pandora'ya bile bakıcılık yaptığını gördükten sonra böyle bir şey bizim için hiç sürpriz olmaz...

Sony konuyla ilgili gelen sorulara “net” bir cevap vermekten kaçınsa da konferansın son günü sürprizlere gebe olacak gibi görünüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun