Yaşam Tarzı 28 HAZİRAN 2016 / 10:13

Garajyeri, bayram tatili için rezervasyon verilerini açıkladı

Kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri’ne gelen kiralama taleplerinde son 10 günde yüzde 150 oranında artış görüldü.

Kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri’nin Genel Müdürü Arda Aşkın bayram tatili için yapılan araç kiralama işlemleri hakkında bilgiler verdi. Aşkın, “İstanbul, 18 milyonluk nüfusuyla pek çok farklı memleketten insanın bir arada yaşadığı bir şehir. Bu doğrultuda, bayramda memleket ziyareti gerçekleştirecek aileler ve tatile gidecek olanlar büyük bir araç kiralama talebi yarattı. Bayram dönemi için aldığımız araç kiralama taleplerinde yüzde 150’lik net bir artış oldu. Bu artışı destekleyen önemli nedenler arasında, kişiden kişiye araç kiralamanın elden form doldurma, senet imzalama gibi işlemlere zorunlu bırakmayan güvenli çözümü,  imza gerektirmeyen kolaylığı ve uygun maliyeti geliyor” dedi.

Garajyeri’nin verilerine göre Ramazan Bayramında aile ve akrabalarını ziyaret edecek olanların gideceği şehirler arasında ilk sıralarda İzmir, Bursa, Ankara ve Balıkesir yer alıyor. Bayramı tatil olarak değerlendireceklerin tercihi ise Muğla, Aydın ve Antalya şehirlerinden yana… Ramazan Bayramında araç kiralamak isteyenler bu dönem için en çok Volkswagen, Fiat ve Renault marka araçlar için talepte bulundu. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun