Yaşam Tarzı 24 TEMMUZ 2014 / 12:55

Foursquare yenileniyor

50 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesini barındıran Foursquare yepyeni bir görünüm ve logoya sahip oluyor.

Yeni Foursquare, “kişiselleştirilmiş yerel aramalarla öne çıkmayı hedeflerken; kullanıcı tavsiyelerinin, check-in’lerin, fotoğraf paylaşımlarının ve akıllı algoritmaların da ilavesiyle mekan tavsiyelerini çeşitlendirip yeni bir biçim veriyor.

Yenilenen uygulama, bütünüyle kullanıcıların beğenisine uygun şekilde piyasaya sürülecek. Kullanıcılar nerede olursa olsun uygulama zevklere uygun mekanlar bulabilecek.

Bugünden itibaren geçmişte yapılan tüm check-in'ler dahil, arkadaş listeleri, fotoğraf paylaşımları  kullanıcıların üçte ikisinin kullanmaya başladığı Swarm adlı uygulamaya aktarılıyor. Hala Foursquare kullanarak check-in yapıyorlarsa, kullanıcıların check-in yapmaya devam etmek için Swarm'u indirmesi gerekiyor.

Geçmişte check-in (tik) işaretinden oluşan Foursquare logosu; yeni versiyonda, “şehri keşfetmek isteyenlere süper güçler kazandırdığı düşüncesi ile” harita ve süper kahraman amblemlerinin bir karışımı olarak tasarlandı.

Gelişmeleri ve detayları takip etmek için: Foursquare Blog

 
ETİKETLER : foursquare swarm uygulama
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun