Yaşam Tarzı 06 NİSAN 2012 / 15:59

Fizy Sony Xperia ile geliyor

Sony Xperia'lara Fizy uygulaması geliyor

Türkiye'den çıkan internet girişimleri arasında en dikkat çekiciler arasında yer alan müzik dinleme servisi Fizy, Sony'nin yeni Xperia telefonlarında bütünleşik olarak yer alacak. Bu ortaklık, Fizy üzerinden canlı izleyebileceğiniz bir festivalle kutlanacak. 

[caption id="attachment_48521" align="alignnone" width="455" caption="Sony Mobile Communications Türkiye, Yunanistan ve İsrail Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı ve Sony Mobile Communications Akdeniz Bölge Başkanı Antonios Barounas"][/caption]

Sony'nin yeni Xperia “serisinde ünlü müzik servisi Fizy'nin de yer alacağını söyleyen Sony Mobile Communications Türkiye, Yunanistan ve İsrail Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı, bu servisle Xperia kullanıcılarına zengin bir müzik deneyimi suncaklarını söyledi.

Aysun Şabanlı,“Xperia’nın sunduğu eğlence deneyimi hayatımıza değer katan, bizi sıradanlıktan uzaklaştıran, farklı alanları dakapsıyor. Bu deneyimlerin içinde bu yıl odaklanacağımız önemli konulardan biri müzik olacak. Xperia’nce Music adı altında farklı etkinleri ve projeleri hayata geçireceğiz. Türkiye özelindeki bu büyük işbirliğiyle zengin müzik deneyimini tüketicilerle buluşturacağız. Fizy ile birlikte Xperia akıllı telefonlarda entegre müzik deneyimi sunacağız. Bu önemli projenin detaylarını önümüzdeki günlerde paylaşacağız” dedi.

Fizy işbirliğinin ilk adımı: XPERIA’nce MUSIC Online Müzik FestivaliFizy işbirliğinin ilk adımının 11 Nisan çarşamba günü düzenleyecekleri XPERIA’nce MUSIC Online Müzik Festivali olduğunu söyleyen Şabanlı, bu festivalle ilgili olarak şunları kaydetti:

“Xperia olarak XPERIA’nce MUSIC Online Müzik Festivalimiz ile alternatif bir etkinliğe imza atacağız. Türkiye’de ilk kez aynı akşam 5 ayrı şehirden canlı bağlantılarla gerçekleşecek ve fizy.com/xperiance-music adresinden canlı olarak izlenebilecek festival kapsamında Duman, Manga, Ege Çubukçu, Vega ve Multitap konser verecek. Online konserler serisi saat 19.00’da başlayacak ve her sanatçının 1 saatlik performanslarıyla saat 24.00’e kadar devam edecek.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun