Yaşam Tarzı 20 TEMMUZ 2011 / 11:16

Fırsatlar artık iPhone’da

Şehirdeki fırsatları takip etmek satın almak ve yönetmek artık avucunuzun içini kaşımak kadar kolay.Gün geçmiyor ki mobil uygulamalara bir yenisi eklenmesin. Konu son zamanların modası fırsat siteleri olunca hızın önemi artıyor ve kimse bir fırsatı yakalamak için akşam eve dönene kadar beklemek istemiyor. İşte Groupon (Şehir Fırsatı) da bu yönde adım atarak fırsatları telefonun ekranına sıralıyor.

Site, uluslararası App Store içinde iPhone ve iPod için kendi resmi Groupon uygulamasını duyurdu. Şimdi içinde Türkiye’nin de bulunduğu 21 ülkeyi kapsayan uygulama sayesinde tüm fırsatlar Apple ürünleri üzerinden yakalamak takip edilebiliyor ve anında satın alınabiliyor. Groupon’un fırsatlar sunduğu ülkelerin toplamı ise 46

Uygulama ile neler yapılır?

Uygulamanın en anlamlı özelliği tabii ki günün fırsatlarını kolayca takip edebilmenizi sağlaması. Groupon şehirlerindeki günün fırsatlarını kontrol edebiliyor ve herhangi bir yerdeyken bunları kolayca satın alabiliyorsunuz. Hesabınıza erişip yakaladığınız tüm fırsatları görebiliyor ve organize edebiliyorsunuz.

Ayrıca yakaladığınız fırsatları kullanırken gittiğiniz işletmeye onayı iPhone ekranından gösterip işi kolaylaştırma imkanınız da bulunuyor. Diğer taraftan fırsatları konuma göre seçme imkanı da uygulamanın yenilikleri arasında. Yakınınızdaki fırsatları haritada görüntüleyebiliyor ve bulunduğunuz konuma en yakın fırsatı yakalamak için GPS özelliğini kullanabiliyorsunuz.