Yaşam Tarzı 08 HAZİRAN 2011 / 12:29

Faturadan vazgeçen maçı Litvanya’da izleyecek

Turkcell basılı fatura işini bitirmek için e-fatura’yı teşvik ediyor. Ödül büyük: Litvanya’da milli maç keyfi.Turkcell, e-fatura aboneliğini teşvik etmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde e-faturaya geçen 5 şanslı abone Litvanya’da gerçekleşecek Avrupa Basketbol Şampiyonası’na gitme fırsatı bulacak.

E-faturalı Turkcell’liler, Turkcell’in ana sponsor olarak desteklediği Türkiye Milli Basketbol Takımı’nın da katıldığı turnuvada yarı final ve final maçını izleyecek.

5 talihli 'tam pansiyon' uçuyor

Kampanyaya katılmak için e-fatura aboneliğini 1 Haziran - 26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirmiş olmak gerekiyor. E-faturalı olmayı seçen bireysel abonelerin arasından yapılacak çekilişle, 5 talihli Turkcell’li 13-18 Eylül 2011’de Litvanya’da düzenlenecek Avrupa Basketbol Şampiyonası’na gitme fırsatını yakalayacak.

İzleyecekleri maçlardan 2 gün önce Litvanya’ya gidecek olan Turkcell’liler için, 2 günlük dinlenme ve gezi olanağı, tüm uçuş, konaklama, rehberlik hizmeti, transfer, maç bileti ve sabah, öğle, akşam yemeği masraflarını da Turkcell karşılıyor.

Turkcell’liler 444 0 532 müşteri hizmetlerini arayarak, 8888’e e-posta adreslerini ücretsiz bir kısa mesajla göndererek, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak, www.turkcell.com.tr adresindeki online işlem bölümünden veya Wap üzerinden ‘e-fatura talimatı’ verebiliyor.

Ayrıca faturasını e-fatura ile takip edenler pazar günleri tüm Turkcell’lilerle bedava konuşma fırsatı da yakalıyor.