Yaşam Tarzı 08 HAZİRAN 2011 / 12:29

Faturadan vazgeçen maçı Litvanya’da izleyecek

Turkcell basılı fatura işini bitirmek için e-fatura’yı teşvik ediyor. Ödül büyük: Litvanya’da milli maç keyfi.Turkcell, e-fatura aboneliğini teşvik etmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde e-faturaya geçen 5 şanslı abone Litvanya’da gerçekleşecek Avrupa Basketbol Şampiyonası’na gitme fırsatı bulacak.

E-faturalı Turkcell’liler, Turkcell’in ana sponsor olarak desteklediği Türkiye Milli Basketbol Takımı’nın da katıldığı turnuvada yarı final ve final maçını izleyecek.

5 talihli 'tam pansiyon' uçuyor

Kampanyaya katılmak için e-fatura aboneliğini 1 Haziran - 26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirmiş olmak gerekiyor. E-faturalı olmayı seçen bireysel abonelerin arasından yapılacak çekilişle, 5 talihli Turkcell’li 13-18 Eylül 2011’de Litvanya’da düzenlenecek Avrupa Basketbol Şampiyonası’na gitme fırsatını yakalayacak.

İzleyecekleri maçlardan 2 gün önce Litvanya’ya gidecek olan Turkcell’liler için, 2 günlük dinlenme ve gezi olanağı, tüm uçuş, konaklama, rehberlik hizmeti, transfer, maç bileti ve sabah, öğle, akşam yemeği masraflarını da Turkcell karşılıyor.

Turkcell’liler 444 0 532 müşteri hizmetlerini arayarak, 8888’e e-posta adreslerini ücretsiz bir kısa mesajla göndererek, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak, www.turkcell.com.tr adresindeki online işlem bölümünden veya Wap üzerinden ‘e-fatura talimatı’ verebiliyor.

Ayrıca faturasını e-fatura ile takip edenler pazar günleri tüm Turkcell’lilerle bedava konuşma fırsatı da yakalıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun