Yaşam Tarzı 21 EKİM 2010 / 08:33

FaceTime da artık Mac'lerde

Mac'den mobil cihazlarla ya da başka bir Mac'le görüntülü konuşma yapılabiliyor.

Mac'den mobil cihazlarla ya da başka bir Mac'le görüntülü konuşma yapılabiliyor.


FaceTime hayatımıza iPhone 4, yeni nesil iPod Touch'larda karşımıza çıkmıştı. Kısaca görüntülü konuşma olarak tanımlayabileceğimiz sistem artık Mac'lerde de yer alacak. Böylece Mac kullanıcıları iPhone 4, iPod Touch ya da yine Mac kullanıcılarıyla görüntülü konuşma yapabilecek.

Mac'ler mobil cihazlarla bütünleştirildi demek yanlış olmaz. FaceTime'dan görüntülü konuşma için sadece tıklama yeterli oluyor. Kişi listenizden kişinin e-posta adresine yönelik bir arama yapabiliyorsunuz. Karşı ekranda açılan pencerede sizin davetiniz görünüyor. Kabul edildiğinde yüz yüze görüşme başlıyor.

Şu anda uygulamayı hemen indirip deneme şansınız bulunuyor. Detaylar ve uygulamayı indirmek için http://www.apple.com/mac/facetime/ adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun