Yaşam Tarzı 04 AĞUSTOS 2011 / 16:30

Evinizdeki tüm iletişimden bu telefon sorumlu

Gigaset C610 hem normal bir telefon, hem de bebeğinizin bakımından sorumlu bir bakıcı.Gigaset, pratik özellikleriyle dikkat çeken yeni Gigaset C610’u piyasaya sürdü. Bu özellikler arasında dahili telefon işlevli bebek alarmı, zaman ayarlı zil sesi kapatma özelliği olan gece/gündüz modu ve eller serbest (hands-free) konuşma özelliği yer alıyor.

C610 modeli aileler için ideal özellikleri barındırıyor. Örneğin; genç anne babalar için sıradan bir bebek alarmı ile kıyaslandığında ondan çok daha üstün, kullanışlı ve yenilikçi işlevleri olan pratik bir bebek alarmı bulunuyor. Anne babalar yeni dahili telefon işlevi sayesinde el cihazını kendi odalarına yerleştirerek bebeklerinin uykusunu odalarından takip edebiliyor. Hatta bebekleri uyanırsa el cihazıyla ona kendi odalarından sakinleştirici sözcükler söyleyebiliyor.Bebeğiniz için üzülmeyin

ECO+ modu, cihaz bekleme konumundayken kablosuz arayüzünü tamamıyla kapalı duruma getiriyor. El cihazı ancak önceden tanımlanmış ses düzeyinin üzerinde bir ses algılarsa aktif konuma gelir ve baz istasyonuyla bağlantı kurar. Hatta baz istasyonunda birden fazla el cihazı kayıtlıysa, ECO+ konumdayken el cihazı kapalı duruma geçer.

Pratik ‘doğrudan arama’ özelliği sayesinde, el cihazının herhangi bir tuşuna basıldığında daha önceden tanımlanmış bir numara doğrudan aranıyor. Pratik gece/gündüz modu el cihazının zil sesinin zaman ayarlı bir şekilde kapatılmasına olanak veriyor.

Kartvisitler telefonda kayıtlı

C610, modern bir telefondan beklenebilecek bütün temel özellikleri kullanıcısına sunuyor. 150 kartvizit girişine olanak tanıyan telefon; rehber, üç adet telefon numarası, bir adet e-posta adresi ve doğum günü bilgisini içeriyor. Baz istasyonuna altı el cihazı kaydedilebiliyor. Böylece, iki el cihazı arasında dahili konuşmalar veya harici bir kişiyle üçlü görüşmeler yapılabiliyor veya harici bir arama bir el cihazından diğerine aktarılabiliyor.

1.8” (4,6 cm) büyüklüğündeki renkli ekranı ve iki seçenekli ekran rengiyle tasarlanmış bu telefonun kullanımı son derece kolay. Büyük yazı karakteri telefon rehberindeki numaraları veya SMS yazarken harfleri görmeyi kolaylaştırıyor. Gigaset C610, 149 TL fiyat etiketiyle piyasaya sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun