Yaşam Tarzı 12 MART 2009 / 12:05

ESET 4 yeni özellikleri ile geliyor

Yeni sürüm ESET NOD32 Antivirüs 4 ve ESET Smart Security, 20 yeni özellikle geliyor.

Yeni sürüm ESET NOD32 Antivirüs 4 ve ESET Smart Security, 20 yeni özellikle geliyor.


Yeni sürüm, ESET’in ThreatSense motoru üzerine, malware tespit oranını arttıran, sistem yönetimi, kontrolü ve kurtarma işlevlerini içeren 20 yeni özellik eklenerek yapılandırıldı.


 


ESET’in yeni tespit ve algılama özellikleri kullanıcıları aldatıcı malware türevlerine karşı işletim sisteminin derinliklerine doğru inerek, dosyaları ve şifrelenmiş tarayıcı trafiğini tarayarak koruyor. Son sürüm ayrıca antivirüs ürünlerini devre dışı bırakmak üzere tasarlanmış malware türevlerine karşı kendini koruyabilmek için geliştirilmiş bir savunma özelliği içeriyor.


 


ESET NOD32 Antivirüs 4 ve ESET Smart Security, gelişmiş arşiv taraması , çıkarılabilir medya erişim kontrolü, entegre sistem analiz aracı - ESET SysInspector ve entegre kurtarma diski oluşturma aracı -ESET SysRescue özellikleri içeriyor. Tehdit korumasını, tespiti ve yönetimi daha da geliştirebilmek amacı ile gelişmiş yönetim özellikleri (Cisco NAC desteği, Çıkarılabilir disk kontrollü v.b.), taşınabilir Pc’ler için güç koruması gibi özellikler sürüme eklendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun