Yaşam Tarzı 25 MAYIS 2011 / 19:54

Duke Nukem Forever sonunda geliyor

14 yıllık hasret bu kez gerçekten bitiyor. Haziran ayında piyasaya çıkacak efsane oyun şu an gerçekten üretim aşamasında.Şu anda 30’lu yaşlara merdiven dayamış olanların 3,5 inçlik disketlerdeki halini hatırlayacakları Duke Nukem’ın uzun süredir beklenen yeni bölümü sonunda piyasaya çıkıyor.

2K Games tarafından çıkarılacak olan ve 14 yıllık geliştirme süresinin ardından şu an üretim aşamasına geçilen oyunun 14 Haziran’da Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. Bu tarihte oyun, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC sürümüyle piyasada olacak.

(ed: 14 Haziran’da 14 yıllık rekor bir geliştirme döneminin ürünü raflardaki yerini alacak ve biz de eninde sonunda oyunun tadına bakacağız. Ancak kimsenin oyundan bir beklentisi yok. Oyunun grafik kalitesi, modellemeleri veya kurgusu önemli değil. Efsaneyi yeniden görmek istiyoruz, hepsi bu.)
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun