Yaşam Tarzı 09 EKİM 2012 / 14:40

Dijital galeri Tayfun Kürşat Tayfur ile açıldı

Her sanatçı için bir küçük dijital galeri açarak, online platformda dev bir sanat galerisi yaratmayı hedefleyen Mecrea.com ilk dijital galerisini Kaf by Tayfun Kürşat Tayfur ile açtı.Farklı alanlarda çalışmalar yapan sanatçılarının tanıtılması ve desteklenmesi amaçlayan MeCrea.com Sanat Galerisi, Türk ve yabancı sanatçıları tek bir adreste buluşturarak sanatçıları başta Avrupa, Orta Doğu ve Amerika olmak üzere uluslararası platforma taşımayı hedefliyor.

Eserlerinde bir yandan ilahi aşkı modern bir teknikle anlatan, bir yandan da modern zaman şehrini anlatan sanatçı Tayfun Kürşat Tayfur, galeri kapağı içinde modern bir motorla poz vermiş. İlahi aşkı taşıyan modern şehirli bir genci vurgulayan karede gördüğümüz imaj sanatçının tablolarına da yansımış. MeCrea.com’da yer almaya devam edecek olan diğer galeriler, yine genç sanatçılara ait olacak ve resim, heykel, obje, elif ve benzeri dallardan eserleri barındıracak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun