Yaşam Tarzı 15 MART 2012 / 11:10

Digiturk Play özgürce televizyon izleme imkanı sunuyor

Digitürk üyesi olmayana da Digiturk Play keyfi

Digiturk, yeni geliştirdiği "PLAY" uygulamasıyla kullanıcılara istedikleri yerden erişim imkanı sağlıyor. Yeni geliştirilen uygulamayla birlikte programlar gün ve saat sıkıntısı yaşamadan, istenilen yerde izlenebiliyor. Spor karşılaşmaları, canlı kanallar, yerli-yabancı filmler ve diziler, belgeseller, çocuk ve eğlence programlarının yer aldığı uygulamaya www.digiturkplay.com.tr üzerinden ücretsiz, giriş ve premium üyelik seçenekleriyle erişilebiliyor.

Bunun yanı sıra canlı yayını durdurma ve geri alma, kaçırılan dizi ve programları yayınlandığı günden itibaren bir hafta boyunca izleyebilme gibi olanakları kullanıcılara sunan yeni uygulama, canlı maçları iPhone ve iPad üzerinden izleme imkanı tanıyor.

Digiturk abonesi olmayanların da faydalanabildiği uygulama hakkında daha fazla bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun