Yaşam Tarzı 20 ŞUBAT 2013 / 17:12

David Beckham şovunu 'Galaxy'de yaptı

2012 Londra Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunlarının sponsoru olan Samsung, dünyaca ünlü sporcu David Beckham'ın Samsung GALAXY Note'la yaptığı şovun videosunu yayınladı. 

Samsung’un 2012 Londra Olimpiyat Oyunları Resmi Elçisi ünvanını da taşıyan ünlü futbolcu Beckham, çekilen videoda Galaxy Note'u kullanarak futbol yeteneği sergiledi. Bir dizi futbol topunu davullardan oluşmuş 4,5 metrelik bir duvara çarptırarak Beethoven’ın 'Neşeye Övgü' adlı klasik eserinin melodisini seslendiren Beckham, davullara yapacağı atışların sırasını planlamak için akıllı telefonu kullandı. Ardından S Pen'i kullanarak bir fotoğraf üzerine notlar yazan Beckham, bu fotoğrafları Facebook üzerinde hayranlarıyla paylaştı.

Konuyla ilgili konuşan Beckham, kendi ülkesinde 2012 Londra Olimpiyatları'nın resmi sponsoru Samsung ile işbirliği yapmanın kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi. Beckham, herkes Olimpiyat deneyimini yaşar ve şimdiye dek hiç olmadığı kadar bunun tadını çıkarmasını umut ettiğini sözlerine ekledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun