Yaşam Tarzı 04 MAYIS 2010 / 08:42

Çevrimiçi toplantılar iPad'e taşındı

Cisco, iPad kullanıcılarına rahat bir toplantı olanağı sunuyor.

Cisco, iPad kullanıcılarına rahat bir toplantı olanağı sunuyor.


Apple uygulamaları dünya çapında yüz binleri aştı. Firmalar Apple'ın satış rakamlarına bakarak, uygulama geliştirme konusunda daha da hevesli oluyorlar.

Veri ağları konusunda faaliyet gösteren Cisco, Apple iPad kullanıcıları için sesli çevrimiçi toplantı şansı veriyor. Cisco WebEx Meeting Center uygulaması cihazlara indirilerek toplantılar takip edilebiliyor. İstenildiğinde uygulama üzerinden davetiyeler gönderilebiliyor.

Cisco WebEx Meeting Center, iPad kullanıcılarının, diğer katılımcıların paylaşılan masaüstlerini, uygulamalarını ve sunumlarını görmelerine imkan veriyor. Cisco WebEx Meeting Center ile katılımcılar, aynı zamanda, toplantıya katılanların listesini ve kimin konuşmakta olduğunu görebiliyor; ekranda bulunan sohbet penceresini kullanarak birebir ya da toplu sohbet edebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun