Yaşam Tarzı 01 ŞUBAT 2012 / 12:30

Cepten pizza keyfi

Pizza Hut'tan sipariş vermek için artık nakit paraya ya da kredi kartına ihtiyaç kalmadı. Artık tüm operatörlerden verilecek siparişler faturaya aktarılabiliyor.Karnınız acıktığında, nakit para ya da kredi kartına gerek duymaksızın sadece “cep telefonunuzu” kullanarak pizza söylemek mümkün hale geldi. 444 6 555 Pizza Hut’tından ya da pizzahut.com.tr’den Avea Mobil Ödeme, Turkcell Mobil Ödeme ve Vodafone Mobil Ödeme’yi kullanarak ödemenizi yapabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Sipariş ücretiniz cep telefonu faturanıza yansıtılıyor. Bu sistemi kullanmak için siparişinizi verdikten sonra cep telefonunuza gelen SMS’e ‘evet’ yanıtını vermeniz yeterli oluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun