Yaşam Tarzı 14 TEMMUZ 2011 / 15:31

Cep telefonu mesajlarını kitaplaştırdı

Sanatçı Tracey Moberly, 1999 yılından bu yana yazdığı ve aldığı mesajlarla oluşturduğu 'Text-Me-Up' isimli kitapla bir ilke imza atmanın yanında, ‘Madchester’ kültürünü okuyucularına aktarmaya çalışıyor.1999 yılından bu yana aldığı tüm cep telefonu mesajlarını saklayan sanatçı Tracey Moberly, birikimini bir kitap haline getird. 'Text-Me-Up' isimli otobiyografik çalışmada yazarın kendi ifadelerinin yanında, diğer insanlardan gelen mesajlardan da örnekler sergiliyor.

Kitap için birçok sanatçı görseller oluştururarak Moberly’nin kitabında yer aldı. Kitabın çoğunda sanatçının yaşadığı Manchester şehri ve şehrin oluşturduğu ‘Madchester’ kültüründen esitiler görülüyor. Aynı zamanda kitapta Manchester ve London’ın popüler ve alt kültürünün konumlara göre gösterdiği psikolojik değişimler de gözlemlenebiliyor.

Daha fazla bilgi için http://www.sanderswood.com/text-me-up!/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun