Yaşam Tarzı 12 HAZİRAN 2012 / 16:51

CEO'lar bu defa da sahneyi yönettiler

Vodafone'un ana sponsorluğunu yaptığı CEO Band etkinliği, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin müzik becerilerine sahne oldu. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda, Axa Sigorta, Citi Bank, Daikin, Embraer, Şölen, Tepe Home, Volvo etkinlik sponsorluğunda düzenlenen gecede, Eczacıbaşı grubu çalışanlarının oluşturduğu ve Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Erdal Karamercan yönetimindeki "Ecza Dolabı" ile Procter and Gamble Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karpat'ın yönettiği "Az Mesai" grupları birer konser verdi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray da sahnede eşlik ettiği Vodasonic grubu , klasik rock ile punk müzik parçalarını yeniden düzenleyerek çalarken, liseler arası yarışmanın galibi olan Avusturya Lisesi de bu performanstan sonra sahne aldı. 
Gecenin devamında orkestra eşliğinde sahne alan Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Mondi Endüstriyel Torba Türkiye CEO'su Kaan Özkan, AvivaSA CEO'su Meral Eredenk ve Temsa Global eski CEO'su Mehmet Buldurgan'ın performansları ilgiyle izlendi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun