Yaşam Tarzı 21 MART 2011 / 16:00

Central Hospital hastalar için yeni bir uygulama geliştirdi

TechnoFace tarafından Central Hospital için geliştirilen iPhone uygulamasıyla herkese kişisel sağlık asistanı uygulamasını ücretsiz olarak sunuluyor. Central Hospital tarafından tüm iPhone kullanıcıları için sunulan uygulamada günlük ilaç takip programından hafta hafta bebek gelişimine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sağlık gereksinimlerinizi takip edebiliyorsunuz.

Yeni teknolojik gelişmeleri bünyesine katarken bireylerin sağlıklarını teknoloji aracılığıyla takip etmesine katkıda bulunmayı amaçlayan Central Hospital, yeni iPhone uygulamasını kullanıma sundu. Central Hospital tarafından geliştirilen iPhone uygulamasıyla Türkiye’de ilk defa kişisel ilaç takip programı iPhone üzerinden sunuluyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden kullandıkları ilaçların form,doz ve açlık,tokluk gibi bilgileri düzenleyerek ilaçları almaları gerektiği zamanda uyarılıyorlar.TechnoFace tarafından geliştirilen uygulama Türkiye’nin en kapsamlı hastane uygulaması olarak göze çarpıyor. Uygulamayla hafta hafta bebek gelişimi kısmından hamilelik süreçleri aktif olarak takip edilebiliyor. Anne karnında bebek gelişiminin tüm evreleri görsel ve yazılı olarak kullanıcıya sunuluyor.Central Hospital’dan randevu almak isteyen kullanıcılar iPhone uygulamasıyla direkt randevu alabiliyor, randevu almak istedikleri doktoru seçebiliyor aynı zamanda dilerlerse uygulama üzerinden doktorlarına soru sorabiliyorlar. Hastane üzerinden yaptırdıkları tahlilleri direkt olarak uygulama üzerinden görüntüleyerek doktorlarıyla online ortamda paylaşabiliyorlar.Central Hospital kişisel sağlık asistanı uygulaması yeni özellikler eklenerek geliştirilmeye devam edecek. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm kişisel sağlık takip bilgilerini sistem üzerinden takip etme imkanı sunacak.Uygulama App Store üzerinden Central kelimesinin aranmasıyla, veya http://itunes.apple.com/tr/app/central/id425373359?mt=8 adresini ziyaret ederek yüklenebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun