Yaşam Tarzı 08 ŞUBAT 2012 / 15:16

Cat Power 9 Şubat'ta Avea ile İstanbul'a geliyor

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Cat Power, Avea Escape to Music konserleri kapsamında İstanbul’a geliyor. Oyunculuk ve modellik kariyerinin yanı sıra soul yüklü vokalleri ve minimalist gitar çalışıyla Charlyn Marie Marshall, nam-diğer Cat Power 9 Şubat Perşembe günü Garaj İstanbul’da vereceği konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Sempatik tavırları ve başarılı sahne performansıyla dikkat çeken Marshall, 20 yıllık müzik kariyerinde Nick Cave, Patti Smith, Bob Dylan gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Bunun yanı sıra Yoko Ono ve Faithless’ın son albümlerinde konuk sanatçı olarak yer aldı.

Channel’in Ekim 2006’da çıkardığı mücevher koleksiyonunun sözcülüğü yapan Marshall, bir dönem New York Magazine'de modellik yapmıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun