Yaşam Tarzı 19 EKİM 2012 / 15:30

Buse Terim Lenovo'nun "moda avcısı" oldu

Buse Terim Lenovo'nun "moda avcısı" oldu

Lenovo tarafından düzenlenen “Ultra Moda” yarışması tüm hızıyla devam ederken, Kasım ayının ortasında Ultra Moda Yıldızı'nın seçileceği yarışmada Buse Terim de jüri üyesi olacak. Dünyanın birbirinden ünlü modacılarının tasarımlarını sergilediği İstanbul Fashion Week, “Ultra Moda” yarışmasının kategori birincilerini ağırladı. Yarışmanın 1 hafta boyunca devam eden bu kategorisinde en iyi “Ultra Moda” mesajını yazan ilk iki yarışmacı ve yüklenen fotoğraflar arasında en fazla beğeni toplayan bir kişi Lenovo’nun moda avcıları Buse Terim, Ümit Ünal ve Ufuk Onur Tapan tarafından seçilerek bu görkemli haftaya ortak olma şansı yakaladılar.

Ayrıca en iyi “Ultra Moda” mesajını yazan 3’üncü isim ise IdeaPad A1 tabletinin sahibi oldu.

Yarışma boyunca Lenovo’nun stil avcısı fotoğrafçıları tarafından çekilip yüklenen fotoğrafların yanı sıra stiline güvenen herkes Lenovo’nun Facebook sayfasına fotoğraf yükleyebiliyor. Kasım’ın ortasında Facebook sayfasında en fazla oy alan 25 fotoğraf ise moda avcısı jürileri tarafından değerlendirilecek ve dereceye girenler birbirinden güzel ödüller kazanacak.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katılmak için bu adresi kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun