Yaşam Tarzı 22 ARALIK 2011 / 13:10

Bu takvimi çekme sırası sizde!

Bu takvimi çekme sırası sizde!

Fiat’ın 2012 takvim çekimine katılmakla kalmayın, birbirinden güzel modellerin en iyi pozlarını siz yakalayın.Web üzerindeki yenilikçi çalışmalardan birine Fiat imza attı. 2012 Fiat takvim çekimlerini ekranınıza getiren şirket çekimleri bizzat sizin yapmanızı sağlıyor. 12 modelin en güzel pozlarını yakalayarak oluşturduğunuz takvimi sonrasında sosyal ağlarda paylaşmanız mümkün.

2012fiattakvimi.com sitesi üzerinde çalışan uygulama öncelikle sizin stüdyoya girişinizle başlıyor. Girişte size stüdyoyu, giysileri ve modelleri tanıtan hanımefendinin ardından geçiyorsunuz makinenin başına. Modeller teker teker otomobillerin başına geçiyor ve size en güzel pozlarını veriyor. Dilediğiniz anda farenizin sol tuşuna tıklayarak o anı kaydediyorsunuz.

Çekimden sonraysa çektiğiniz fotoğraflardan en iyisini seçerek o ayın takvimini oluşturuyorsunuz ve geriye kalıyor 12 güzel daha… Stüdyo ortamı, fotoğrafçının sesli yönlendirmeleri ve kurgusuyla beğenimizi kazanan uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyoruz. Biz Şubat ayına kadar çektik, devamını sizden bekliyoruz...

(Ed: Tek sorun kompakt bir makine olması. D-SLR daha iyi hissettirebilirdi)