Yaşam Tarzı 22 ARALIK 2011 / 13:10

Bu takvimi çekme sırası sizde!

Bu takvimi çekme sırası sizde!

Fiat’ın 2012 takvim çekimine katılmakla kalmayın, birbirinden güzel modellerin en iyi pozlarını siz yakalayın.Web üzerindeki yenilikçi çalışmalardan birine Fiat imza attı. 2012 Fiat takvim çekimlerini ekranınıza getiren şirket çekimleri bizzat sizin yapmanızı sağlıyor. 12 modelin en güzel pozlarını yakalayarak oluşturduğunuz takvimi sonrasında sosyal ağlarda paylaşmanız mümkün.

2012fiattakvimi.com sitesi üzerinde çalışan uygulama öncelikle sizin stüdyoya girişinizle başlıyor. Girişte size stüdyoyu, giysileri ve modelleri tanıtan hanımefendinin ardından geçiyorsunuz makinenin başına. Modeller teker teker otomobillerin başına geçiyor ve size en güzel pozlarını veriyor. Dilediğiniz anda farenizin sol tuşuna tıklayarak o anı kaydediyorsunuz.

Çekimden sonraysa çektiğiniz fotoğraflardan en iyisini seçerek o ayın takvimini oluşturuyorsunuz ve geriye kalıyor 12 güzel daha… Stüdyo ortamı, fotoğrafçının sesli yönlendirmeleri ve kurgusuyla beğenimizi kazanan uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyoruz. Biz Şubat ayına kadar çektik, devamını sizden bekliyoruz...

(Ed: Tek sorun kompakt bir makine olması. D-SLR daha iyi hissettirebilirdi)

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun