Yaşam Tarzı 04 KASIM 2011 / 10:11

Bu bayram Arap çöllerinde Mecnun oluyoruz: Uncharted 3 - Drake’s Deception satışa çıktı

Bu bayramda Arap çöllerinde Mecnun oluyoruz

Sony, çıktığı günden bu yana 6 milyonu geçen satış rakamlarına ulaşan ve 2011’in en çok beklenen oyunlarından biri olanUncharted serisinin son bölümü Uncharted 3: Drake’s Deception’ı nihayet sevenleriyle buluşturdu. Oyun, bugüne kadar oynadığınız en iyi film olmaya aday. Naughty Dog tarafından özel olarak PlayStation3 için geliştirilen Uncharted 3: Drake’s Deception, sinematik görüntüleriyle adrenalini yükseltirken, aynı zamanda Uncharted markasını gelişmiş çok oyunculu deneyimle bir araya getiriyor.

Nathan Drake bu kez Arap çöllerinde

Oyun, servet avcısı Nathan Drake’nin, Londra’nın ana caddelerinden yola çıkıp, yanan bir Fransız şatosu üzerinden Arabistan Çölü’nün merkezine doğru bir serüvene atıldığı bir yolculuğu konu alıyor. Yolculuk, onu ve akıl hocası Victor Sullivan’ı, karanlık bir gizli organizasyonun ve onun amansız lideri Katherine Marlowe’un hainliğiyle mücadele etme noktasına getiriyor. Kayıp şehrin korkunç sırları ortaya çıktığında, Drake’nin araştırması, dayanıklılığının sınırlarını zorlayarak ve onu en derin korkuları ile yüzleşmeye mecbur bırakarak, yaşamak için her şeyin göze alındığı bir girişime dönüşüyor.

Oyunun tanıtım videosu nelerle karşılaşabileceğiniz konusunda gayet net bir fikir vermek için yeterli:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zN3rj6YemkI[/youtube]

Uncharted 3: Drake’s Deception, çok güçlü seslendirme kadrosu eşliğinde tamamen Türkçe seçeneğiyle sevenleriyle buluşuyor. Oyunda, ana karakter olan servet avcısı Nathan Drake’i son olarak Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolüyle gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Drake’in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor.Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe’ye ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor. Oyundaki diğer karakterlere de yine ünlü dizi ve sinema oyuncuları sesleriyle ruh üflüyor. Chloe karakterini Dolunay Soysert, Elena’yı Ceyda Düvenci ve Cutter’ı da Cengiz Toramanoğlu seslendiriyor.

Harika bir filmin başrolünü oynamaya hazır olun

Ödül kazanan öykü anlatımı, etkileyici sinematik aksiyon sahneleri, çarpıcı çevre detayları ve efektleriyle Uncharted 3: Drake’s Deception, kendinizi Nathan Drake’nin dünyasında kaybetmeniz için çok özel bir şans veriyor. Oyun, PS3 konsolunun donanım özelliklerini sonuna kadar zorluyor.

Oyun, 2 Kasım 2011 itibariyle Türkiye'de satışa sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun