Yaşam Tarzı 01 OCAK 2012 / 11:29

BTnet.com.tr'den mutlu yıllar!

Tüm okurlarımıza huzur ve sağlık dolu bir yeni yıl dileriz. Bu ikisi olduktan sonra gerisi geliyor zaten... Sonunda meşhur 2012 yılı geldi çattı. Kimine göre 2011'in bıraktığı kötü izleri silmeye aday yepyeni umutlarla dolu bir yıl, kimilerine göre Maya takvimi baz alındığında yaşayacağımız son yıl...

Biz muhtemelen taşın üzerinde yazacak yer bittiği için 2012'nin ötesine gidemeyen Maya'ları bir kenara koyalım, işin umut tarafında duralım.

Ama yine de yakın bir dostumuzun dediği gibi;

Eğer 2012 son yılımız olacaksa bu yılı öyle bir yaşayın ki son yılımız olduğuna değsin.

2012 son yılımız olmayacaksa, bu yılı öyle bir yaşayın ki 2013'te daha fazlasını isteyecek yüzümüz olsun.

Son olarak, uzun bir gecenin ardından güne enerjiyle başlamak isteyenler için DJ CaN. tarafından hazırlanan ve yılın en iyi 15 dans şarkısından oluşan derlemeyi sizlere sunarak mesajımızı noktalayalım. Görselin üzerine tıklayarak ulaşacağınız sayfadan bu muhteşem setin tamamını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun