Yaşam Tarzı 30 NİSAN 2010 / 14:18

Boğaziçi Üniversitesi'nde Bilişim Fuarı rüzgarı esti

Bilişim Fuarı Exit'10 katılımcı markalar ve öğrencilerin ilgisiyle gerçekleşti.

Bilişim Fuarı Exit'10 katılımcı markalar ve öğrencilerin ilgisiyle gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Yerleşkesi Demir Demirgil Salonu, geçtiğimiz günlerde Bilişim Fuarı Exit'10'a ev sahipliği yaptı. COMPEC (Bilgi Teknolojileri Kulübü) tarafından düzenlenen ve 4 gün süren etkinlik çerçevesinde, çeşitli seminer ve paneller gerçekleşti. Bu seminerlerde öğrencilere sertifikalar ve katılan markaların ürünleri ilgili avantajlar sunuldu.

Konuşmacıların kendi bilgi ve tecrübelerini genç üniversitelilerle paylaşımını, gençlerin de interaktif katılımının sağlandığı organizasyona gösterilen ilgi yüksek düzeydeydi. Organizasyona Apple, Kaspersky, IBM, KariyerGENÇ, INTEL, Microsoft, Sobee, Turkcell, Oracle, TTNet, XING ve THY gibi markalar katıldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun