Yaşam Tarzı 23 EYLÜL 2008 / 09:55

Bireysel kullanıcılar için MS Office’te indirim

Microsoft Türkiye, bilgisayar kullanımını yaygınlaştırma amaçlı yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Microsoft Office Ev ve Öğrenci Sürümü 2007’nin fiyatını indirdi.

Microsoft Türkiye, bilgisayar kullanımını yaygınlaştırma amaçlı yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Microsoft Office Ev ve Öğrenci Sürümü 2007’nin fiyatını indirdi.


69 dolar + KDV olarak belirlenen indirimli fiyat avantajı ile birlikte Microsoft Office Ev ve Öğrenci Sürümü 2007’yi satın alanlar, ayrıca ücretsiz Microsoft Office Eğitim CD’si ve Microsoft Office Temel Eğitim Sertifikası sahibi olacaklar. Bunun yanı sıra Kasım ayı sonuna kadar Bilge Adam’ın Office 2007 sınıf eğitimlerinde 69 dolarlık indirim kazanacaklar. Microsoft Office Eğitim CD’sinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote eğitimleri yer alıyor. CD’nin içinden çıkan kampanya koduyla çevrim içi bir sınava girildiği ve başarılı olunduğu takdirde Microsoft Office Temel Eğitim Sertifikası alınabiliyor.Microsoft Türkiye Office Ürün Müdürü Onur Görür, bilgisayar kullanımının yaygınlaşması yolundaki çalışmalarının amacını ve yaptıkları indirimin sağlayacağı katkıları “Bilgisayar okur yazarlığı arttıkça ve bilgisayar toplumumuzda yaygınlaştıkça bireylerin potansiyellerini daha güçlü bir şekilde gerçekleştireceklerine inanıyoruz. Bu yaklaşımla, yarattığımız yazılımların kullanımını kolaylaştırmak amacıyla, Microsoft Office’te fiyat indirimine gittik. Microsoft Office Ev ve Öğrenci Sürümü 2007 aynı evde üç ayrı bilgisayara kurulabiliyor. Bunun özellikle eğitim alanında çok büyük fırsatlar yaratacağını düşünüyoruz. Bu çalışmamız aynı zamanda, ülkemizde ciddi ekonomik kayıplara neden olan korsan yazılım kullanımına karşı mücadeleye de faydalar sağlayacaktır” şeklindeki açıklamasıyla özetliyor.