Yaşam Tarzı 02 AĞUSTOS 2011 / 14:54

Bir gün dünyayı LED’ler saracak

Aydınlatmada enerji tasarrufunun yeni teknolojisi LED artık her yerde. Dış mekanlar için çözümler yaygınlaşıyor.Sıradan ampüllerin yaydığı ısı ve tükettiği enerji onların her geçen gün demode olmasına neden oluyor. LED teknolojisi bu hızla devam ederse yakın gelecekte hem iç hem de dış mekanlarda tamamen LED ile aydınlanacağız.

Philips, büyük yapıları aydınlatmaya yetecek kadar güce sahip LED tabanlı aydınlatma sistemini piyasaya sürüyor. Gökdelenler, bina cepheleri, köprüler, iskeleler ve anıtlar için uygulanabilir yeni ‘eW Reach Powercore’ ile LED teknolojisinin avantajları dış mekana taşınıyor. 2700K-6500K arası beyaz, kırmızı, yeşil ve mavi ışık sağlayan eW Reach Powercore, yüksek performansı sayesinde dış aydınlatmada yeni nesli temsil ediyor.Değiştirilebilir lensleri ile çok farklı şekillerde ışık dağıtımı sağlayan eW Reach Powercore, statik sıcak/soğuk beyaz ve temel renklerde ışık sağlıyor. Böylece dış mekanlarda da çok farklı bir atmosfer yaratabilmeniz mümkün oluyor. Güç ve veri yönetimi doğrudan ürüne entegre olan Powercore teknolojisi, çalışma verimliliğini sağlarken, kurulumu kolaylaştırıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun