Yaşam Tarzı 08 MART 2011 / 18:46

Batman: The Dark Knight filmi Facebook'tan izlenebiliyor

3 dolar ya da 30 Facebook kredisi karşılığında Christopher Nolan'ın etkileyici filmi doğrudan Facebook üzerinden kiralanarak izlenebiliyor. Böylece ilk defa bir film Facebook üzerinden kiralanabilir hale geldi.

Warner'ın açıklamasına göre, film bir kez kiralandığında 48 saat boyunca izlenebiliyor. Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcıların izleyebildiği filmin kısa sürede tüm ülkelerde kiralanabilir duruma gelmesi bekleniyor.Filmin bulunduğu sayfa bildiğimiz Facebook sayfa düzeninde yaratılmış. Filmi paylaşmak, yorumlar yazmak ve beğenmek mümkün. http://www.facebook.com/darkknight adresinde bulunan film için Warner Bros. Netflix, Amazon ya da iTunes yerine 500 milyon üyesi bulunan Facebook'u tercih etti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun