Yaşam Tarzı 28 EYLÜL 2009 / 10:04

Axigen'den yeni posta sunucusu

Bu yeni versiyon genel kullanıcı için webmail teknolojisi sunuyor.

Bu yeni versiyon genel kullanıcı için webmail teknolojisi sunuyor.


Mesaj çözüm sağlayıcısı Axigen yeni posta sunucu versiyonunu duyurdu. Yeni Axigen 7.2 srürümü genel kullanıcı tecrübesini geliştirmek için tasarlanmış yeni webmail teknolojisi sunuyor. Webmail arayüzü ile güçlendirilmiş yeni Ajax, kullanıcıya masa üstü tecrübesi sağlıyor.

Axigen'in servis sağlayıcıları, bu kullanıcı merkezli webposta arayüzü ile yeni gelir akışı ve yeni servisler yaratmaya yardımcı olacak yeni özelliklerle geliyor. Ayrıca Axigen 7.2 posta sunucusu çoklu, uyarlanabilir reklam ilanı sağlamaya odaklanıyor. Üstelik portallar ve ortam bağlantılı araçlar gibi uygulamalarla kullanıcıya kesintisiz bir entegrasyon sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun