Yaşam Tarzı 01 HAZİRAN 2012 / 09:36

Atrax 2012, eğlence sektörüne yön vermeye hazırlanıyor

Atrax Fuarı 2012, dünyanın dört bir yanından ve Türkiye'den 250'yi aşkın markayı buluştururken, eğlence sektörünü ilk kez bir araya getirme özelliği de taşıyor. Türk yatırımcısını küresel arenada yeni iş fırsatlarıyla buluşturmayı hedefleyen fuar, Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gerçekleştiriliyor. 6 - 9 Aralık 2012 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuar, Türkiye'nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, İtalya, Kanada, Filipinler, İspanya, Mısır, Hindistan, Taiwan, Çin ve Kore gibi farklı ülkelerden katılımcıları bir araya getirecek.

İstanbul'un coğrafi konumu nedeniyle geniş bir coğrafyaya hitap etmesi beklenen fuar,  Orta Doğu, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri'nde de sektörün önemli organizasyonlarından biri olarak görülüyor. Özellikle Arap ülkelerinden birçok katılımcının katılım göstermesi beklenirken, İran, Irak, Lübnan, Bahreyn, Katar ve Dubai gibi ülkelerden de önemli alıcılar fuarda ağırlanacak.

Konuyla ilgili konuşan Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Asrak, eğlence sektörüne yön vermesi beklenen fuarın ana temasının "Tema Parklar" olacağını söyledi. Eğlence konseptlerinin günümüzde hayatın her alanına yayıldığını aktaran Asrak otel, konut, alışveriş merkezleri, kongre merkezlerinin yanı sıra İstanbul'da hayata geçen ve Türkiye'ye yayılan tema parklar hakkında detaylı bilgi sunulacak fuarın, eğlenceyi kazançlı hale getireceğinin altını çizdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun