Yaşam Tarzı 06 KASIM 2012 / 16:31

ASUS ROG Cup'ta ikinci dönem başlıyor

İlk etabı geçtiğimiz Mayıs ve Haziran aylarında yapılan ASUS ROG Cup’ta, ikinci etap için eleme dönemi Kasım ayında başlıyor.Euro Cups, Point Blank tutkunları için ilk etabını geçtiğimiz haziran ayında düzenlediği ASUS ROG Cup fırtınasını estirmeye devam ederken, turnuvanın ikinci etabında ilk online elemeler Kasım’da, ikinci online elemeler Aralık ayında tamamlanacak. Final elemelerinin 13 Ocak 2013’te Beşiktaş Adeks’te gerçekleşeceği turnuva, ASUS ödülleriyle de katılımcıları da sevindirecek.

ASUS ROG Cup turnuvasının final elemesinin ardından birinci gelen takıma 5 adet ASUS Vulcan ANC kulaklık ve 5 adet Xonar DSX Ses kartından oluşan tam bir ses deneyimi kiti, ikinci gelen takıma yeni nesilin en güçlü kartlarından 5 adet GTX650Ti ekran kartı, üçüncü gelen takıma ise oyun için kredi hediye edilecek.

ASUS ROG Cup hakkında detaylı bilgi almak ve başvurmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : asus ASUS ROG Cup Euro Cups
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun