Yaşam Tarzı 07 EYLÜL 2011 / 14:35

Asus iki bayram arasına bir de oyun bayramı sıkıştırdı

Asus iki bayram arasına oyun bayramı sıkıştırdı

ASUS'un Eylül ayı boyunca sürecek oyun turnuvalarında Counter Strike ve StarCraft II oyuncularını harika ödüller bekliyor. Tatil sezonunun da yavaş yavaş sona ermesiyle yazlık mekanlardan dönen oyun tutkunlarını unutmayan ASUS, oyuncular için birbirinden çekişmeli turnuvaların bulunduğu bir Eylül ayı takvimi hazırladı.

Counter Strike 1.6 oyuncularının katılım göstereceği RoGCUP Counter Strike turnuvası çevrimdışı olarak Adeks Beşiktaş’ta 18 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Turnuvaya katılım 16 takım ile sınırlı.

Turnuvaya katılacak takımlar turnuva öncesinde yapılacak çevrimiçi elemelerle belirlenecek. Bu zorlu mücadelenin finalinde kazanan oyuncuları ASUS ROG MAXIMUS IV GENE – Z anakart ödülü bekliyor.

Online elemeye katılım tarihleri 9-10-11 Eylül tarihleri arasında. Bu turnuvaya kayıt için www.oyunguru.com adresine ziyaret edebilirsiniz.

StarCraft II oyuncularını bekleyen turnuvaya ise EURO CUPS web sitesi üzerinden erişilecek ve çevrimiçi turnuva 4 hafta sürecek.

Eylül’ün ikinci haftasından itibaren her hafta gerçekleşecek turnuvaların galiplerine verilecek olan ödüller ASUS NVIDIA GTX560 Ti Direct CU II ekran kartlarından oluşuyor.

Turnuvanın detayları için http://www.e-cups.org adresine ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun