Yaşam Tarzı 22 ARALIK 2011 / 18:22

Asabi kuşlar PlayBook’ta

Asabi kuşlar PlayBook’ta

RIM, yedi ay sonunda, kurucularından Mike Lazaridis’in sözünü tuttu: Angry Birds artık RIM’in PlayBook tabletinde de yerini alıyor.Reuters’in haberine göre, global bazda popülaritesi hiç azalmayan oyuna uzun zamandır Apple ve Android tabanlı cihazlardan erişilebiliyordu. Ama onun eksikliği, RIM’in PlayBook’unda kullanıcı dostu uygulamaların eksikliğine dair de bir sembol haline geldi.

Nisan ayında pazarda yerini alan PlayBook, 1 milyondan az satıldı. Bu arada iPad’in satışları ise 11 milyon adetten fazla oldu. Angry Birds oyununu geliştiren Rovio’ya göre, oyun 600 milyon kez yüklendi. Ama oyun, RIM’in daha eski bir işletim sistemi kullanan varolan akıllı telefonlarından erişilemiyor.

BlackBerry App World internet sitesinde sıralanan üç versiyonun her biri 4,99 dolar. Oyunun sınırlı bir versiyonu da ücretsiz olarak Apple ve Android cihazlar için edinilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun