Yaşam Tarzı 09 NİSAN 2012 / 07:58

Apple Store İstanbul’da açılıyor

Apple Store İstanbul’da açılıyor

Apple’ın kendi mağazası 13 ülkenin ardından Türkiye’de açılıyor. Apple ürünlerini getiren Bilkom’un açtığı mağazalar da faaliyet göstermeye devam edecek.Şu anda dünyanın en değerli şirketi olarak gösterilen Apple, ilk kez kendi mağazasını ülkemizde açıyor. Verilen bilgiye göre, mağaza İstanbul’da açılacak.

Geçtiğimiz yıl ülkemizde şirket kuruluşu gerçekleştiren Apple, özellikle pazarlama faaliyetlerinde daha etkin olmak için kadrosunu genişletmeyi hedefliyor. Şirketin ürünlerini ülkemize getiren resmi dağıtıcısı Bilkom'un da çalışmalarına devam edeceği aktarıldı.

Apple’ın İstanbul’da açacağı mağazanın yanında internet üzerinden satış kanallarını da Türkiye’deki kullanıcılara açacağı öğrenildi. Bunun yanında iTunes üzerinden de alışveriş gerçekleştirilebilecek.

Apple’ın gelişmekte olan ülkeler için özel olarak çalışmalarını sürdürdüğü biliniyor. Bu doğrultuda önümüzdeki günlerde dev şirketin Türkiye’deki faaliyetlerine hız vereceği öngörülüyor.
YORUMLAR
Nihat Erdoğan ORAN 31 TEMMUZ 2012 / 15:50 0 0
çifte standart sistemine mağruz bırakıyorlar yurt dışından gelen cihazlara extra vergi alan hükümetimiz bu durumada bir el atsın sözde fatura ibrazıyla 1 sene teknik destek hizmeti dünya üzerinde alabilirmişiz fakat yanlız ipad için iphone karışmıyorlarmış genpa bakarmış genpa çagrı merkezinden ulaşmak mümkün değil zaten
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun