Yaşam Tarzı 08 ŞUBAT 2011 / 07:51

Angry Birds Sevgililer Günü sürümü çıktı

Kızgın kuşların sevgililer gününe özel uygulamaları iPhone, iPad ve Android için indirilebilir durumda. Yeni sürümde eğlenceye 15 seviye daha eklendi. Facebook’la bağlantı kuranlara 3 bölüm daha var.Angry Birds’ün özel sürümünde Facebook ve Bing uzantılı farklı özellikler de oyuna dahil edilmiş. Uygulamanın ana ekranında kullanıcılar Facebook’a davet edilerek Andgry Birds temalı Sevgililer Günü kartı yollamaya davet ediliyor.

Eğer davet kabul edilirse uygulamanın içinde açılan ekranda “beğen” tuşuna basıldığında üç bölüm daha açılıyor.Bing ile yapılan işbirliğine bakıldığında, üç altın yumurtayı web üzerinden bulmamız isteniyor. Yine uygulama içinde verilen Bing bağlantısına tıklayarak kullanıcılar altın yumurtaları aramaya başlıyor.

Bu tür bağlantılı seçenekler ilk kez Angry Birds oyununda yer alıyor. 10 milyonlarca kişi tarafından oynanan Angry Birds’ün yapımcısı Rovio, farklı bir strateji izliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun