Yaşam Tarzı 25 TEMMUZ 2011 / 09:05

Amy Winehouse da ne yazık ki 27’ler kulübüne katıldı

İngiliz şarkıcı Amy Winehouse Londra’daki evinde ölü bulundu. Genç şarkıcı daha önce Kurt Cobain, Jim Morrison, Janis Joplin gibi çok önemli müzisyenlerle aynı yaşta hayatını kaybetti.Kurt Cobain’in biyografisinde, başarılı müzisyenin 27 yaşında hayatını kaybeden şarkıcılara özendiği kız kardeşi tarafından belirtilmişti. Cobain henüz çocuk yaşlarda 27’ler kulübüne girmek istediğini kız kardeşine söylemişti.

Random House tarafından yayınlanan “The 27s: The Greatest Mytht of Rock&Roll” kitabında yer alan bilgilere göre, diğer yaşlara oranla 27 yaşında çok daha fazla rock yıldızı hayatını kaybetti. Bu bilgiyi haklı çıkaran bir ölüm haberi daha geldi.

Amy Winehouse hayatını 27 yaşında kaybetti. İngiliz Sunday Mirror gatesinde yer alan haberde MTV yapımcılarından Danny Panthaki, Amy Winehouse’un aşırıdı doz Ecstasy ve alkolü bir arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü. Polis ise ünlü şarkıcının ölüm nedenini resmen açıklamadı.Winehouse’un son olarak Sırbistan’da gerçekleştirdiği konser sırasında aşırı sarhoş olduğu için seyirci tarafından protesto edilmiş ve zor anlar yaşamıştı. Şarkıcının Türkiye konseri de iptal edilmişti.

Hayatını 27 yaşında kaybeden şarkıcılar için http://en.wikipedia.org/wiki/27_Club adresini kullanmak ve detayları öğrenmek mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun