Yaşam Tarzı 07 EKİM 2009 / 05:56

Alcatel-Lucent'tan yeni bir IP omurga çözümü

Alcatel-Lucent, genişbant internet ve çokluortam trafiği nedeniyle zorlanan çekirdek IP ağlarına yönelik bir çözüm geliştirdi.

Alcatel-Lucent, genişbant internet ve çokluortam trafiği nedeniyle zorlanan çekirdek IP ağlarına yönelik bir çözüm geliştirdi.


Alcatel-Lucent, yepyeni bir tümleşik IP/Optik omurga ağı çözümünü pazara sundu. Çözüm, bantgenişliğini yoğun olarak kullanan video ve diğer uygulamalardaki büyük artışın servis sağlayıcıların çekirdek ağlarında yarattığı zorlanmayı önlemek üzere tasarlandı. Tümleşik Omurga Dönüşümü (Converged Backbone Transformation) çözümü, Alcatel-Lucent'ın Yüksek Performanslı Ağ (High Leverage Network) stratejisinin önemli bir bileşeni. Bu strateji, lider servis sağlayıcılar tarafından benimsenmiş durumda.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun