Yaşam Tarzı 21 KASIM 2009 / 10:00

Adobe, Flash Player 10.1 ve AIR 2.0 için halka açık betaları duyurdu

Yine de hemen indirmek için acele etmeye gerek yok...

Yine de hemen indirmek için acele etmeye gerek yok...


Adobe, 'Open Screen Initiative' adını verdiği yazılımlarının her platformda çalışma hedefinin bir parçası olarak Windows, Mac OS X ve Linux için Flash Player 10.1 ve Adobe Air 2.0 beta versiyonlarını kullanıma açtı.

Her ne kadar, beta versiyonlar tüm işletim sistemleri için gözükse de örneğin Flash Player 10.1 betasının sadece Intel tabanlı sistemlere yönelik olduğunu sürüm notlarından görebiliyorsunuz. Dolayısıyla Power PC'ler dışında Mac OS X kullanıcıları bu betada çok fazla şey beklemesinler.

AIR 2.0 betası ise Mac OS X için de bir çok yenilik getiriyor. Ancak yine de bu platfromlar üzerinde uygulama geliştirmek gibi kaygılarınız yoksa, indirmeden önce gerçek sürümleri beklemenizde fayda var.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun