Yaşam Tarzı 15 HAZİRAN 2011 / 11:49

Adaların temizliğinde SAP gücü

SAP Türkiye çalışanları küresel bir çevre hareketi kapsamında Heybeliada kıyılarını temizlediSAP Türkiye, küresel bir girişim olan ‘A Moment for the Environment’ (Doğa için Bir Dakika) programı kapsamında tüm dünyada düzenlediği sosyal sorumluluk projelerinin Türkiye ayağını Heybeliada’da gerçekleştirdi.

SAP Türkiye çalışanları DenizTemiz Derneği ile birlikte 2 Haziran Perşembe günü Heybeliada’nın Çam Limanı’nda çevre ve kıyı temizliği etkinliği gerçekleştirdi.

Çam Limanı’ndaki plaj ve piknik alanlarının olduğu bölgeyi temizleyen SAP Türkiye çalışanları kıyıyı; plastik, izmarit, metal ve kağıt çöplerinden tamamen temizledi. Bölgenin yaz turizmine açılmasından önce Heybeliada’yı yaza hazırlamak için dört saat boyunca çalışan SAP Türkiye ekibi, toplam 231 kilogram atık toplamayı başardı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun