Yaşam Tarzı 27 MAYIS 2011 / 10:51

Acaba bu hafta sonu hangi diziyi izlesek?

Acaba bu hafta sonu hangi diziyi izlesek?

Tercihlerinizin ve beğenilerinizin peşinden gideceğiniz küçük bir test sayesinde, izlemeniz gereken bir sonraki dizinin hangisi olması gerektiğini kolayca anlayabilirsiniz. Devamı haberin detayında...Fantastik maceralardan bilim kurguya, polisiyeden komediye kadar yayınlanmakta olan birçok diziden hangilerinin size daha uygun olduğunu öğrenmek ister misiniz?

O halde tek yapmanız gereken, aşağıdaki görseli bilgisayarınıza indirmek ve merkezden başlayarak sorulan soruların size uygun cevaplarını takip etmek.Görselin üzerine sağ fare tuşuyla tıklayıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İşte, hafta sonu eğlenceniz hazır...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun