Yaşam Tarzı 07 HAZİRAN 2011 / 15:16

9. Altın Örümcek’e çok az kaldı

Bu yılın web ödülleri 15 Haziran’da sahiplerini bulacak. Törende Türk pop müziğinin ünlü ismi Sertab Erener yer alacak. DorukNet tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Altın Örümcek ödül töreni 15 Haziran Çarşamba akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilecek. Ödül töreni sonrasında gece Sertap Erener konseri ile devam edecek.

Web ödülleri organizasyonu 9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu yıl toplam 35 kategoride ödüller dağıtılacak. Gecede aynı zamanda 2010 Yılının En İyi Web Sitesi Özel Ödülü ve Ajans Başarı Ödülleri de sahiplerini bulacak.

15 Haziran Çarşamba akşamı saat 19.00 başlayacak olan Altın Örümcek Web Ödülleri internet dünyası ve bilişim sektörünün önemli isimlerini bir araya getirecek. Sunuculuğunu Yosi Mizrahi’nin yapacağı gecede Sertab Erener sahne alacak.Eleme süreci tamam

50 kişiden oluşan ve bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi.

Örümcek Web Ödülleri’nde ünlü siteleri kategorisinde de büyük bir heyecan yaşanıyor. İnternet siteleriyle son elemeye kalan ünlü isimler arasında Tarkan, Ebru Gündeş, Bora Öztoprak, Grup Yorum, Kadir Topbaş, Rüya Ersavcı, Planeur, Yiğit Özşener yer alıyor.

9.Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili tüm detaylara www.altinorumcek.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun