Yaşam Tarzı 18 ARALIK 2015 / 11:37

3.Boğaz Köprüsü’ne tırmanan genç bu kez Akasya AVM’ye tırmandı

Gökdelenlere ve yüksek yapılara tırmanmak aksiyon tutkunlarının son zamanlar hobileri arasında. Daha önce adını duyduğumuz Pavel Smirnov, bu kez Akasya AVM’nin tepesine tırmandı.

Pavel Smirnov’un ismini, İstanbul’un kuzeyinde inşa edilen 3. Boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde bulunan vincin üstüne tırmanarak 350 metre yükseklikte çektikleri macera dolu videosuyla kısa süre önce duymuştuk.

Pavel Smirnov, bu kez Haluk Yavuz’la beraber Kadıköy’de yer alan Akasya AVM’nin çatısına tırmandı. Akasya AVM’nin güvenlik görevlilerine yakalanmadan iç ve dış merdivenleri kullanarak gökdelenin 156 metre yükseklikteki en üst noktasına çıkarak, Anadolu Yakası’na yukarıdan baktılar. İkili bu macera dolu yolculuklarını hiçbir tehlike yaşamadan ve güvenlik görevlilerine fark ettirmeden sonlandırdı. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun